Na vnitřní bazény se od počátku vzniku firmy specializujeme, jste tedy na správné adrese. Nelze pouze vzít venkovní bazén a umístit jej do domu. Mezi vnitřním a venkovním bazénem neděláme rozdíly v kvalitě, ale energetická náročnost, vlhkost, nutnost zakrytí hladiny, použití odvlhčovače, celoroční vytápění a automatická chemie kladou vyšší nároky na konečný výsledek. Vše skloubíme ve funkční celek, který Vám a Vaší rodině přinese radost a nezruinuje Vás finančně na energiích a psychické zátěži. Máme již vše 100x ověřeno a vyladěno a tedy není třeba hledat jinde :).

Během posledních 25ti let jsme vyzkoušeli prakticky všechny dostupné druhy bazénů. Nakonec jsme dospěli k nejideálnějšímu řešení, a to těžké folii. Díky variabilitě fólie dokážeme vytvořit bazén na míru, přesně podle Vašich představ.

Proč zvolit nás a těžkou folii pro vnitřní bazén

  • Precizní sváry zaručují 100% těsnost, bez úniku vody pod dům
  • Od prvního kontaktu po napouštění bazénu se Vám bude věnovat jeden technik
  • Folií jednoduše vykopírujeme i složitější tvary přizpůsobené místnosti
  • Každá část bazénu je konstruována tak, aby vydržela desítky let
  • Bazén lze vyvařit folií až nakonec, když už bude celý dům hotový
  • Všechny bazény od nás z těžké fólie stále fungují
  • Pokud se po 25ti letech rozhodnete změnit barvu folie, výměna proběhne za jeden den

Více informací o těžké fólii si můžete přečíst níže.

Cena za jednobarevný vzor klasického hranatého bazénu je 1150,-/za m2 (bez DPH) včetně pokládky, olištování, podkladové geotextilie, zálivky spojů a práce.

Kompletně vybavený vnitřní bazén s bazénovým schodištěm, hladinovou roletou a automatickou úpravou vody.

vnitrní bazén

Použití lamelového zakrytí hladiny snižuje dobu, po kterou je zapnutý bazénový odvlhčovač.

VNITRNI-BAZEN-PARDUBICE

Šedá barva folie se hodí k obkladům z kamene. Na konci bazénu můžete vpravo vidět tlačítko protiproudu, který si tak zapnete uvnitř bazénu.

SEDA-FOLIE-VNITRNI-BAZEN-DLW

O těžké folii Alkorplan

Pro naše bazény používáme pouze originální bazénovou folii od německé firmy Alkorplan/strong>. Víme že jsou na trhu i jiné – levnější folie, ale dosahují výrazně kratší životnosti, což se pro vnitřní bazén jednoznačně nehodí.

Folie Alkorplan má zaručené chemické složení, atestace dle EU, a unikátní pevnost, což se o jiných typech folií říci nedá, byť někdo tvrdí, že jsou stejné. Nabízet levnější typy folií v podstatě nemá cenu, protože zákazník ve finále zaplatí na celém bazénu pouze o pár tisíc méně, ale za pár let se mu tato úspora tvrdě vrací. Například u bazénu 6x3m je úspora na metráži o 100,- na m2 jen 4 500,-, ale životnost je násobně kratší.

Bazénový program firma Alkorplan rozvíjí více jak 40 let a stejně tak je starý i první, dosud funkční, bazén. Folie z měkčeného PVC silná 1,5 mm má tkanou vnitřní vložkou, která jí dává pevnost a je jasně viditelná z druhé (zadní) strany folie. Pro celou Evropu se folie vyrábí u Barcelony.

Mohlo by Vás také zajímat

Bazénová schodiště


Bazénové schodiště je dominantou bazénu. Vyberte si to správné.

Bazénové odvhlčovačeÚčinné odvhlčení místnosti s vnitřním bazénem.

Automatická úprava vodyStarejte se o vodu ručně, nebo přenechte starost automatu. Výběr je jen na Vás.

Rozšíření bazénu

Atrakce a protiproudyHodiny plavání bez přerušení proti protiproudu nebo vzduchový hřib, který Vás bude ve vodě nadnášet? Vše je možné!

Slaná vodaUžijte si mořskou vodu! Konečně potápění bez pálení očí.