Na vnitřní bazény se od počátku specializujeme, jste tedy na správné adrese. Nelze pouze vzít venkovní bazén a umístit jej do domu. Mezi vnitřním a venkovním bazénem neděláme rozdíly v kvalitě, ale energetická náročnost, vlhkost, nutnost zakrytí hladiny, použití odvlhčovače, celoroční vytápění a automatická chemie kladou vyšší nároky na konečný výsledek. Vše skloubíme ve funkční celek, který Vám a Vaší rodině přinese radost a nezruinuje Vás finančně na energiích a psychické zátěži. Máme již vše 100x ověřeno a vyladěno a tedy není třeba hledat jinde :).

Během posledních 20ti let jsme vyzkoušeli prakticky všechny dostupné druhy bazénů. Nakonec jsme dospěli k nejideálnějšímu řešení, a to těžké DLW folii. Díky variabilitě fólie dokážeme vytvořit bazén na míru, přesně podle Vašich představ.

Proč zvolit nás a DLW folii pro vnitřní bazén

  • Precizní sváry zaručují 100% těsnost, bez úniku vody pod dům
  • Od prvního kontaktu po napouštění bazénu se Vám bude věnovat jeden technik
  • Folií jednoduše vykopírujeme i složitější tvary přizpůsobené místnosti
  • Každá část bazénu je konstruována tak, aby vydržela desítky let
  • Bazén lze vyvařit folií až nakonec, když už bude celý dům hotový
  • Všechny bazény od nás z DLW fólie stále fungují
  • Pokud se po 25ti letech rozhodnete změnit barvu folie, výměna proběhne za jeden den

Více informací o DLW fólii si můžete přečíst níže.

Cena za jednobarevný vzor klasického hranatého bazénu je 1000,-/za m2 (bez DPH) včetně pokládky, olištování, podkladové geotextilie, zálivky spojů a práce.

Kompletně vybavený vnitřní bazén s bazénovým schodištěm, hladinovou roletou a automatickou úpravou vody.

vnitrní bazén

Použití lamelového zakrytí hladiny snižuje dobu, po kterou je zapnutý bazénový odvlhčovač.

VNITRNI-BAZEN-PARDUBICE

Šedá barva DLW folie se hodí k obkladům z kamene. Na konci bazénu můžete vpravo vidět tlačítko protiproudu, který si tak zapnete uvnitř bazénu.

SEDA-FOLIE-VNITRNI-BAZEN-DLW

O DLW folii

Pro naše bazény používáme pouze originální bazénovou folii od německé firmy DLW Delifol. Víme že jsou na trhu i jiné – levnější folie, ale dosahují výrazně kratší životnosti, což se pro vnitřní bazén jednoznačně nehodí.

Folie DLW má zaručené chemické složení, atestace dle EU, a unikátní pevnost, což se o jiných typech folií říci nedá, byť někdo tvrdí, že jsou stejné. Nabízet levnější typy folií v podstatě nemá cenu, protože zákazník ve finále zaplatí na celém bazénu pouze o pár tisíc méně, ale za pár let se mu tato úspora tvrdě vrací. Například u bazénu 6x3m je úspora na metráži o 100,- na m2 jen 4 500,-, ale životnost je násobně kratší.

textura folie

Řez DLW folií

Bazénový program firma DLW rozvíjí více jak 50 let a stejně tak je starý i první, dosud funkční, bazén. DLW je folie z měkčeného PVC silná 1,5 mm s tkanou vnitřní vložkou zvanou „Trevira“, která jí dává pevnost a je jasně viditelná z druhé (zadní) strany folie.

Často se setkáváme i s tím, že zákazníkovi byla od konkurenční firmy dodána jiná folie pod názvem DLW.

Mohlo by Vás také zajímat

Bazénová schodiště


Bazénové schodiště je dominantou bazénu. Vyberte si to správné.

Bazénové odvhlčovačeÚčinné odvhlčení místnosti s vnitřním bazénem.

Automatická úprava vodyStarejte se o vodu ručně, nebo přenechte starost automatu. Výběr je jen na Vás.

Rozšíření bazénu

Atrakce a protiproudyHodiny plavání bez přerušení proti protiproudu nebo vzduchový hřib, který Vás bude ve vodě nadnášet? Vše je možné!

Slaná vodaUžijte si mořskou vodu! Konečně potápění bez pálení očí.