Poolservis Štegner v.o.s.

Tel: 603 834 339 a 602 186 110
Telefon eshop: 728 871 005 (zde volejte pro informace k eshopu – objednávky, skladová dostupnost atd.)
Email: poolservis1@centrum.cz
Adresa: Žižkova 58,Pardubice – Popkovice 53006
IČO: 62029037
DIČ: CZ62029037


Kontaktní formulář - klikněte zde

Na každý dotaz odpovídáme a snažíme se Vám pomoci s výběrem, či jakkoliv poradit ohledně bazénů a příslušenství.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva


O firmě - historie Poolservisu - klikněte zde

V roce 1995 jsme rozšířili naši činnost o oblast bazénové technologie a založili jsme POOLSERVIS Štegner v.o.s. Ve Svítkově – Pardubicích.

Zpočátku jsme se zabývali mimo bazénů rodinných i bazény veřejnými, fontánami a úpravnami technologických vod. Nyní se specializujeme pouze na rodinné a hotelové bazény, ale ze zkušeností z minula těžíme dodnes.

Prvních několik let byly prioritní plastové bazény, oblíbené pro svou prvotní jednoduchost stavby a rychlost celé realizace. S postupem let a přicházejícími novými zkušenostmi jsme do programu zařadili těžkou fólii DLW, ze které řešíme i složité tvary a přelivné žlaby. Tato technologie nám navíc dává možnosti realizací i opravdu velkých vodních ploch a koupališť.

prodejnaV roce 2010 jsme se přestěhovali blíže hlavní silnici do skutečného bazénového sídla v ulici Žižkova 58 v Pardubicích-Popkovicích (asi 200m od původního místa). Díky větším prostorům máme již stabilní „kamennou“ prodejnu bazénového příslušenství a především chemie. Současně jsme založili bazénový eshop. V roce 2012 jsme zrealizovali pro zákazníky ukázkový bazén 8×3,5m z DLW fólie, přímo v sídle firmy, který je vybaven protiproudem, vodopádem a vzduchovým hřibem.

bazenBazén je často krytý bazénovým zastřešením, které také dodáváme. Speciální stránky o zastřešení najdete na adrese zastreseni-pardubice.cz

Firmu se snažíme neustále vylepšovat, rozšiřovat a posouvat k lepšímu, abychom mohli nabízet kvalitní práci, založenou na prvotřídních materiálech a zároveň se se zákazníky bavit v příjemném prostředí.

Těšíme se na případnou spolupráci.

Kolektiv firmy POOLSERVIS ŠTEGNER v.o.s. – Michal Zoubek a Jaroslav Štegner


Jak se k nám dostanete?

GPS souřadnice: Loc: 50°1’15.623″N, 15°43’24.271″E